design4VIP z innej strony...
design4VIP to wyspelizowany personel programistów, grafików i deweleporów dążących do doskonałości w swojej dziedzinie. Dający duży nacisk na obecnie wirujący świat trendów i nowości. Codzienna praca skupia się w dużym stopniu na badaniu runku, orientowaniu w najnowszych stylach i rozwiązaniach, co w późniejszym czasie przekładane jest na wdrażane projekty. Głównym środkiem wdrożeń są sklepy oparte na silniku Prestashop jednak budowa stron-wizytówek (HTML, FLASH) czy opartych na innych technolociach CMS (Joomla, Wordopress) nie jest dzidziną obcą. Aby zadowolić gusta najbardziej wymagających Klientów angażujemy w każdy projekt naszą całą wiedzę oraz doświadczenie, co w rezultacie projektu końcowego daje produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Zastanawiasz się dlaczego niektórzy po prostu otwierają sklep internetowy lub nawet kilka sklepów i od razu zarabiają, a inni miesiącami zastanawiają się jak się za to zabrać?

Prawda jest taka, że Ci pierwsi wiedzą, że w sprzedaży internetowej tak na prawdę liczy się produkt i cena, dlatego kupują gotowe sklepy internetowe, które ktoś im uruchomi a oni mogą spokojnie zająć się sprzedażą i promocją swojego sklepu.

Wyobraź sobie, że uruchomienie Własnego sklepu internetowego jest tak proste jak Twoja decyzja aby to zrobić. Jedynie od Ciebie zależy kiedy rozpoczniesz przygodę z handlem w sieci. Czy stać Cię na ciągłe czekanie?

Nie wiesz jak otworzyć sklep internetowy? To nie ważne, jeśli uważnie przeczytasz tą ofertę dowiesz się, że wszystko czego potrzebujesz otrzymasz w pakiecie. Twój własny sklep internetowy może powstać w kilka godzin. Jedyne co musisz zrobić to wybrać szablon oraz domenę, choć w wyborze odpowiedniego adresu internetowego też pomagam. Po uruchomieniu sklepu wprowadzasz własne produkty i zaczynasz sprzedawać!

Podejmij decyzję teraz, może będzie to decyzja, która odmieni Twoje życie. Pamiętaj, że na sklep otrzymujesz gwarancję, jeśli w przeciągu 30 dni od uruchomienia sklepu, zdecydujesz, że nie odpowiada on Twoim oczekiwaniom, wystarczy, że prześlesz maila a oddam Ci pieniądze.

Dodatkowo usługi, które otrzymasz razem ze sklepem pozwolą Ci zaoszczędzić dużo gotówki oraz zapewnią Ci roczne funkcjonowanie sklepu bez dodatkowych kosztów.

Czy możesz sobie pozwolić na nie przeczytanie tej oferty?

Codziennie miliony osób szukają produktów, które oferujesz.

Wyobraź sobie, że trafiają na Twoją stronę, a tam czeka na nich kompletna oferta produktów i usług, skatalogowana w przejrzysty sposób, które można zakupić od razu prosto i wygodnie. Zastanów się, czy działający 24 godziny na dobę sklep nie byłby w stanie przyciągnąć do Ciebie nowych klientów? Nie zastanawiaj się jak otworzyć sklep internetowy, po prostu go otwórz!